O firmie


Serdecznie witamy na stronie naszego serwisu internetowego. Firma ERGIS zajmuje się od wielu lat produkcją żywności mrożonej i chłodzonej. Nasze doświadczenia, nowe pomysły oraz jakość towarów powoduje dużą dynamikę rozwoju firmy. Działania te jak również stosowane technologie, odrzucenie wszelkiego rodzaju konserwantów powoduje, że coraz większa grupa konsumentów obdarza nas swoim zaufaniem.

Nie bez znaczenia jest fakt iż receptury naszych wyrobów to kontynuacja staropolskich tradycji kulinarnych Polaków. Staramy się spełnić Państwa oczekiwania, po to aby podczas zakupów z półki sklepowej znikały towary ze znakiem firmy ERGIS. Jakoś naszych towarów została również potwierdzona obecnością w największych hipermarketach w Polsce np. MAKRO CASH AND CARRY i INTERMARCHE

Firma znajduje się obecnie w nowym zakładzie o pow. 2000 m2. Jest to nowoczesny obiekt, przystosowany do produkcji kilkukrotnie większej niż dotychczasowa. Dało to możliwość powiększenia listy asortymentowej naszych wyrobów. Zastosowany system HCCAP oraz nowe technologie pozwalają również na sprzedaż towarów do państw Unii Europejskiej, na co uzyskaliśmy odpowiednie certyfikaty. Jesteśmy zakładem posiadającym unijny numer weterynaryjny - 24024001.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się na dalszych stronach naszego serwisu ze szczegółowym opisem produktów firmy ERGIS. Proponujemy również przepisy kulinarne być może pomocne wam w kuchni. Bardzo cenne i często wykorzystywane przez nas są Państwa sugestie i uwagi. Prosimy o nich nie zapominać i pisać na nasz adres pocztowy i e-mailowy.

Polityka prywatności

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności.